JAUNUMI

PARICO JAUNUMI

No 13. - 15.aprīlim visi ceļi ved uz Rāmavu
Autors Inga Zviedre - Pečule 05 apr., 2023
Tiekamies RĀMAVĀ izstādē PAVASARIS 2023 no 13. - 15.aprīlim. Sākoties 2023.gada sezonai mēs gaidām ikvienu mūsu klientu SIA PARICO stendā - hallē A.
Autors websitebuilder 16 sept., 2020
Mēs tur būsim A-zālē!  Tiekamies izstādē!
Parico JAUNUMI - FOSS jaunā ēka
Autors websitebuilder 29 maijs, 2020
DĀNIJA, HILLERØD, 14 Jūnijā, 2019. Šodien, FOSS svin jaunā, 10000 m2 lielā inovācijas centra inaugurāciju, kas kopumā paplašinās līdz 24000 m2. Jaunā ēka nodrošina vairāk vietas izstrādātājiem, kuri strādās pie jauniem analītiskajiem risinājumiem pārtikas rūpniecībā.
Apvienotā baktēriju un somatisko šūnu skaitīšana
Autors websitebuilder 28 maijs, 2020
Apvienotā baktēriju un somatisko šūnu skaitīšana no Parico
JAUNAIS – INFRATEC
Autors websitebuilder 27 maijs, 2020
FOSS paziņo par jaunas analītiskas iekārtas InfratecTM ieviešanu, kas ir pirmā jaunās “Gudrās” paaudzes iekārta, un kas lietotājiem sniedz jau labi pārbaudītas priekšrocības ātrai un uzticamai graudu testēšanai bez raizēm problēmsituāciju gadījumos un iekārtas monitoringā. Apvienojot jaunākos sasniegumus infrasarkano staru analītiskajā tehnoloģijā ar pārliecinošu iekārtas izturību, jaunais InfratecTM piedāvā vienkāršu veidu, kā piekļūt svarīgiem pilnveidojumiem graudu analizēšanā, kas sasniegti FOSS inovācijās pēdējos gados. Šie pilnveidojumi iekļauj sevī minimālus problēmsituāciju gadījumus, paildzinātu darbspējas laiku un lielisku lietojamību. Šādas iespējas dod kvalitātes kontrolei un graudu apmaksai ērtu iekārtas lietošanu, stabilitāti un darbspējas laiku bez kļūdām, kas tieši nepieciešams darbam neparedzamos ražas apstākļos šodienas graudu nozarē. Ar pilnīgu atpakaļsaderību jaunais InfratecTM ir gatavs lietošanai, lai pieslēgtu graudu tīklam, aizvietotu veco InfratecTM vai palielinātu esošo NIR iekārtu skaitu. Uzticamība ir stūrakmens ikvienai darbībai ar graudiem Plašās un lielās datu bāzes ANN kalibrējumi apvienojumā ar vislabāko atkārtojamību un pārnesamību graudu industrijā veicina nepārspējamu graudu testēšanas platformu, turklāt modernizētā savienojamība ļauj kvalitātes kontrolieriem uzraudzīt iekārtas darbību un SOP-atbilstību no jebkuras vietas. Iekārtas spēcīgā IP54 aizsardzība spēj izturēt mitruma un temperatūras svārstības. Savienojamība ātrai problēmsituāciju novēršanai un aktīvai uzraudzībai Virzība digitālajā savienojamībā ir mainījusi darbības apveidus pēdējos gados, piemēram, tūlītēja problēmsituāciju dublējumkopijas iegūšana no eksperta un aktīva iekārtas uzraudzība kā normāla funkcija, gaidot tās pielietošanu. Rezultātā servisa izmaksas kļūst paredzamas, piemēram, slēdzot līgumu par attālinātu servisa apkalpošanu. Lietojamība ir līdzīga konsekvencei Darbības ar skārienjūtīgo ekrānu un intuitīvais interfeiss ir izstrādāts, lai operācijas būtu brīvas no kļūdām pat, ja iekārtu lieto sezonstrādnieki. Iekārtai ir ātra un vienkārša automātiskā starta funkcija: tikai ieberiet paraugu. Pilnveidots lietotāja interfeiss iekļauj dziļāku pieeju datiem ar pin-kodu palīdzību, ko piešķir dažādiem operatoru līmeņiem. Skatīties salīdzinājumu starp iekārtām
Parico Laboratorijas produkti
Autors websitebuilder 01 apr., 2020
Latvijas Graudu tīkls ir administratīvi-tehnisks risinājums, kas nodrošina infrasarkanā spektra graudu analizatoru vienotu darbību. Tehniski tas nozīmē, ka katra individuāla graudu analizatora darbība ar komunikāciju tīkla (interneta) palīdzību tiek regulāri kontrolēta un pieskaņota centrālā graudu analizatora INFRATEC 1241 (FOSS Analytical, www.fossanalytical.com) darbībai. Centrālais graudu analizators tiek kontrolēts un nepieciešamības gadījumā regulēts atbilstoši apstiprinātām starptautiskām standartmetodēm. Latvijas Graudu tīkls uzsāka savu darbību 2005. gada sezonā, ņemot par piemēru FOSS Analytical izstrādāto metodi graudu tīkla veidošanā un uzturēšanā. Daudzus gadus Latvijas graudu tīklā bija tikai FOSS ražotās iekārtas INFRATEC. Kopš 2014. gada Latvijas Graudu tīklā ir dažādu ražotāju infrasarkanā spektra graudu analizatori, kas atrodas Latvijas un Igaunijas elevatoros, graudu pieņemšanas punktos, ostās, kooperatīvos un zemnieku saimniecībās: https://eiranet.eu/lgt/dalibnieku-saraksts-tests/ Tīkla darbību tehniski nodrošina EIRA SIA. References analīzes tīkla darbības nodrošināšanai veic testēšanas laboratorija EiraLab SIA, kas ir ieguvusi GAFTA sertifikātu. Katru gadu martā kādā no Eiropas valstīm notiek Graudu tīkla tikšanās, kurā satiekas daudzu valstu graudu tīklu administratori, laboratorijas pārstāvji un uzņēmumu pārstāvji no visas pasaules. Šo tikšanos organizē FOSS Analytical, kas ir graudu tīkla idejas autors un realizētājs. Pieredzes apmaiņa, prezentācijas, dažādi jaunumi, nākotnes tendences, ringtesta rezultāti un citi jautājumi tiek apspriesti tikšanās laikā. Jebkura graudu tīkla mērķis ir iegūt un uzturēt stabilus un ticamus mērījumus pie jebkuriem apstākļiem.
Autors websitebuilder 02 marts, 2020
Pārnesamība ir termins, ko lieto saistībā ar NIR analīzēm, bet kāpēc tas ir tik svarīgs, un kā šī būtiskā īpašība tiek nodrošināta graudu analizatorā Infratec™ 1241 FOSSā? Sāksim ar definīciju: Pārnesamība ir iespēja saņemt vienus un to pašus analīžu rezultātus ar dažādām iekārtām no viena un tā paša parauga. Tā ir būtiska graudu analīzēm vietās, kur bieži tiek izmantotas vairākas iekārtas, piemēram, vienā graudu pieņemšanas punktā vai vairākos pieņemšanas punktos bet dažādās lokācijas vietās, turklāt paraugi var būt ar plašām vides temperatūras un mitruma svārstībām. Pārnesamība ir fundamentāla daļa Infratec iekārtai.
Autors websitebuilder 28 janv., 2020
Ieskats FTIR analīzēs – Šo analītisko tehnoloģiju ir vērts saprast īpaši tad, ja jums ir interese testēt šķidrus pārtikas un lauksaimniecības produktus, piemēram, piens un vīns. Iepazīsimies ar pašu tehnoloģiju. Furjē pārveidojošo infrasarkano staru (FTIR) būtība: FTIR analīžu iegūšanai pielieto spektroskopisku metodi, kas uztver brīvi dabā sastopamus elektromagnētiskos spektrus. Īpaši tiek izmantoti viļņu garumi no 2500 nanometriem līdz 25000 nanometriem, kas ir vidējo infrasarkano staru reģions, tāpēc FTIR dažkārt dēvē arī par MidIR (vidējie infrasarkanie stari). Faktiski tā ir matemātiska tehnoloģija, ko pielieto, lai konvertētu mērījumu datus lietojamā rezultātā, tādējādi to sauc par Furjē pārveidojošiem infrasarkaniem stariem vai saīsināti FTIR. Furjē transformēšanu pirmo reizi izstrādāja franču matemātiķis Žozefs Furjē (1768 – 1830). Nešaubīgi viņš būtu priecīgs par to, ja uzzinātu, ka viņa darbs vēl joprojām tiek izmantots lietderīgi ar mūsdienu analītisko tehnoloģiju. Matemātiķim Furjē arī tiek piedēvēta siltumnīcas efekta atklāšana ilgi pirms tā, kad kāds sāka domāt par CO2 emisijām. FTIR analīzes darbojas sekojoši: Gaisma nāk no gaismas avota, satur viļņa garumu pilno spektru, un iet cauri interferometram Interferometrs pārveido gaismu specifiskā veidā, lai ļautu datu apstrādi Stars iet cauri paraugam, kurā notiek absorbcija Gaismu, kas ir izgājusi cauri paraugam, identificē detektors un pēc tam šī informācija tiek piegādāta datoram Dators apstrādā visus datus, lai nosecinātu, kura absorbcija ir attiecīgam viļņu garumam un ģenerē spektrus atbilstoši datiem, pielietojot Furjē pārveidojošo tehnoloģiju.
Skatīt visas ziņas
Share by: