JAUNAIS – INFRATEC

Globāla nākamās paaudzes iekārtas ieviešana graudu industrijā

uzticamā “darba zirga” vietā.

FOSS paziņo par jaunas analītiskas iekārtas InfratecTM ieviešanu, kas ir pirmā jaunās “Gudrās” paaudzes iekārta, un kas lietotājiem sniedz jau labi pārbaudītas priekšrocības ātrai un uzticamai graudu testēšanai bez raizēm problēmsituāciju gadījumos un iekārtas monitoringā.

Apvienojot jaunākos sasniegumus infrasarkano staru analītiskajā tehnoloģijā ar pārliecinošu iekārtas izturību, jaunais InfratecTM piedāvā vienkāršu veidu, kā piekļūt svarīgiem pilnveidojumiem graudu analizēšanā, kas sasniegti FOSS inovācijās pēdējos gados. Šie pilnveidojumi iekļauj sevī minimālus problēmsituāciju gadījumus, paildzinātu darbspējas laiku un lielisku lietojamību. Šādas iespējas dod kvalitātes kontrolei un graudu apmaksai ērtu iekārtas lietošanu, stabilitāti un darbspējas laiku bez kļūdām, kas tieši nepieciešams darbam neparedzamos ražas apstākļos šodienas graudu nozarē.

Ar pilnīgu atpakaļsaderību jaunais InfratecTM ir gatavs lietošanai, lai pieslēgtu graudu tīklam, aizvietotu veco InfratecTM vai palielinātu esošo NIR iekārtu skaitu.

Uzticamība ir stūrakmens ikvienai darbībai ar graudiem

Plašās un lielās datu bāzes ANN kalibrējumi apvienojumā ar vislabāko atkārtojamību un pārnesamību graudu industrijā veicina nepārspējamu graudu testēšanas platformu, turklāt modernizētā savienojamība ļauj kvalitātes kontrolieriem uzraudzīt iekārtas darbību un SOP-atbilstību no jebkuras vietas. Iekārtas spēcīgā IP54 aizsardzība spēj izturēt mitruma un temperatūras svārstības.

Savienojamība ātrai problēmsituāciju novēršanai un aktīvai uzraudzībai

Virzība digitālajā savienojamībā ir mainījusi darbības apveidus pēdējos gados, piemēram, tūlītēja problēmsituāciju dublējumkopijas iegūšana no eksperta un aktīva iekārtas uzraudzība kā normāla funkcija, gaidot tās pielietošanu. Rezultātā servisa izmaksas kļūst paredzamas, piemēram, slēdzot līgumu par attālinātu servisa apkalpošanu.

Lietojamība ir līdzīga konsekvencei

Darbības ar skārienjūtīgo ekrānu un intuitīvais interfeiss ir izstrādāts, lai operācijas būtu brīvas no kļūdām pat, ja iekārtu lieto sezonstrādnieki. Iekārtai ir ātra un vienkārša automātiskā starta funkcija: tikai ieberiet paraugu. Pilnveidots lietotāja interfeiss iekļauj dziļāku pieeju datiem ar pin-kodu palīdzību, ko piešķir dažādiem operatoru līmeņiem.

Skatīties salīdzinājumu starp iekārtām

Drošības kods:
security code
Ievadiet drošības kodu:

Sūtīt