ANALIZATORI GRAUDAUGIEM, EĻĻAS AUGIEM, PĀKŠAUGIEM.


Ražotājs FOSS Analytical A/S piedāvā infrasarkano staru iekārtas un ķīmisko analīžu iekārtas laboratorijām uzņēmumos ar lielu/vidēju/mazu jaudu, kā arī references analīžu laboratorijām. Iekārtas paredzētas ienākošās izejvielas kontrolei, ražošanas procesa un gatavā produkta kontrolei.


 

FOSS RISINĀJUMI GRAUDAUGIEM UN CITIEM KULTŪRAUGIEM!

Rudens ir laiks, kad vasaras lauka darbi ir beigušies un tiek apzināts šī gada ražas apjoms. Rudens ir laiks, kad izvērtē šīs sezonas veiksmes un neveiksmes un sākt plānot par ieguldījumiem nākamai sezonai.

Gribam būt vienmēr Jums sasniedzami, kad runa ir par ieguldījumiem laboratorijā. Šai sakarā esam apkopojuši FOSS iekārtu pilno klāstu graudaugu un citu kultūraugu laboratorijām.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


JAUNUMS!

InfratecTM

Vienkāršais digitālais graudu analizators.

Stabils, vienkāršs un uzticams, InfratecTM iezīmē jaunākās NIR tehnoloģiju priekšrocības, savienojamību un lietojamību. Tas padara darbu kvalitātes kontrolē vieglāku un mazāk laika ietilpīgu, kļūstot par uzticamu stūrakmeni jebkurā graudu pārstrādes punktā.

InfratecTM_2020g.


JAUNUMS!

Mitruma mērītājs GAC® 2500-C 

Mitruma mērītājs, kuru var uzraudzīt caur internetu

Vienkāršs un precīzs risinājums mitruma analizēšanai, ja nav nepieciešams daudzu dažādu parametru analizators. Iekārta ir pilnībā savietojama ar FOSS Mosaic tīkla programmatūru, lai pieslēgtos interneta attālinātai uzraudzībai.

Veiciet mērījumus pie jebkuriem laika apstākļiem

Analizējiet karstus vai aukstus graudus temperatūras diapazonā no -20°C līdz +45°C. GAC 2500-C iekārtu neietekmē apkārtējā gaisa temperatūras svārstības un mitrums. “Auto-run” funkcija atļauj strādāt nenovelkot cimdus – tikai ieberiet paraugu.

Uzticami rezultāti godīgai samaksai un lēmumu pieņemšanai

Augstfrekvences (149 mHz) iekārta ar Unified Grain Moisture Algorithm tehnoloģiju iekļūst dziļi paraugā un sniedz precīzu rezultātu mitrumam visos graudu veidos, pākšaugos un eļļas augos. Vienlaikus tiek doti arī tilpummasas rezultāti.

GAC-2500


Krišanas skaitļa iekārta:

FOSS Analytical piedāvā divvietīgu iekārta Alphatec FN° krišanas skaitļa metodei. Alphatec FN° ir moderna iekārta, lai noteiktu αlfa-amilāzes aktivitātes ātrumu sekundēs cietes izšķīdināšanai :


Analizatori:

Nosakāmie parametri : proteīns, mitrums, lipeklis ar rokas un Glutomatic metodi, eļļa, Zeleny, ciete, tilpumsvars, pelnvielas, ūdens absorbcija, betaglikāns, ekstraktvielas u.c.

Analizatori graudiem un eļļas augiem:
InfratecTM_2020g.

Infratec 1241

 

JAUNAIS Infratec TM.

DIGITĀLS. VIENKĀRŠS. SAVIENOJAMS.

Iekārta paredzēta: Graudiem, rapsim, lauku pupām, zirņiem, griķiem, kukurūzai un citām kultūrām

PASAULĒ VISPLAŠĀK LIETOTAIS GRAUDU ANALIZATORS!!!

Iekārta paredzēta:

Graudiem, rapsim, lauku pupām, zirņiem, griķiem, kukurūzai un citām kultūrām

InfratecNOVA_2020g.
Iekārta paredzēta:

Graudiem, rapsim, lauku pupām, zirņiem, griķiem, kukurūzai un citām kultūrām

 

Infratec SOFIA
Iekārta paredzēta:

Kviešiem – mitrums, proteīns un LIPEKLIS. Miežiem – mitrums un proteīns. Rudziem – mitrums. Tritikālei – mitrums. Cietajiem kviešiem – Proteīns un mitrums. Rapsim – eļļa un mitrums.

Iekārtas miltiem un rapšu raušiem:
Infratec 1241 Iekārta paredzēta:

Kviešu un rudzu miltiem, rapšu raušiem, sojas miltiem, saulespuķu miltiem

NIRS DS2500 Iekārta paredzēta:

Kviešu miltiem, augu valsts proteīna miltiem (piem., zirņu proteīna milti)

Iekārta ražošanā:
ProFoss

 

Iekārta paredzēta:

Graudiem, kviešu miltiem, sojas miltiem, pastai, u.c. (iekārta ir iebūvēta līnijā). Iekārta sniedz datus ar kuru palīdzību tiek regulēta ražošana iegūstot maksimālu atdevi no izejmateriāliem un novērš specifikācijai neatbilstošas produkcijas saražošanu.

Vai šī iekārta var Jums palīdzēt ietaupīt līdzekļus? Pieprasiet plašāku informāciju?

Šķirojiet kviešus pēc proteīna un mitruma plūsmā!

VIDEO!

Lūdzu, jautājiet pārdošanas speciālistam par konkrētās iekārtas iespējām un nosakāmiem parametriem.