DZIRNAVIŅAS

Dzirnaviņas paraugu sagatavošanai

Lai paraugu izmērītu uz infrasarkano staru iekārtām vai ķīmisko analīžu iekārtām, vispirms ir nepieciešams veikt paraugu sasmalcināšanu, to vienmērīgi samaļot. FOSS Analytical piedāvā 3 dažādas dzirnaviņas, krišanas skaitļa oficiālās dzirnaviņas un homogenizatorus, sk. aprakstu.

 

Cemotec 290

Piemērotas tikai mitruma noteikšanai graudos un barībā, jo malšanas laikā tās nezaudē parauga mitrumu.

Cemotec_one-pager_GB-pdf


Cyclotec 293

Piemērotas proteīna, krišanas skaitļa un lipekļa  noteikšanai graudos, jo paraugu var samalt līdz 0,8 mm daļiņu izmēram, izmantojot metāla sietus. Jebkuru paraugu var samalt, izmantojot dažādus metāla sietus : 0.3; 0.5; 0.8; 1.0; 2.0 mm. Dzirnaviņas malšanas laikā zaudē mitrumu.

Cyclotec_one-pager_GB-pdf


 

Knifetec 295

Universālas kafijas tipa dzirnaviņas ar lielu griešanās ātrumu 20.000 apgr./min. Tām ir dzesējošais aukstā ūdens apvalks, kas ir piemērots it īpaši rapšu sēklu malšanai tauku/eļļas noteikšanai.

Knifetec_one_pager_GB-pdf


 

Hammertec

FOSS āmurtipa dzirnavas HAMMERTEC, kas ir izgatavotas saskaņā ar ISO 3093 standartu “Wheat, rye and their flours, durum wheat and durum wheat semolina – Determination of the falling number according to Hagberg-Perten”.

Var samalt līdz 300 g.

HAMMERTEC AUTOPADEVES sistēma ir paredzēta graudu vienmērīgai padevei un malšanai.

Hammertec_one pager_GB


Cemotec CM 290, Cyclotec CT 293 un Knifetec KN 295 ir paredzētas CIETIEM PARAUGIEM (dažādi graudi, rapši, rapšu rauši, sojas pupiņas, saulespuķes, lopbarība, zivju miltu granulas, barības izejvielas, tabletes, akmeņogles, kaļķi utml.).

Hammertec paredzētas paraugu malšanai krišanas skaitļa noteikšanai.

Lūdzu, jautājiet pārdošanas speciālistam par konkrētās iekārtas iespējām, pastāstot par savām vajadzībām.